O Nas

Actis – najtańsze drukowanie

Produkty marki ACTIS zostały stworzone z myślą o klientach poszukujących ekonomicznych rozwiązań w codziennym drukowaniu w pracy i w domu. Materiały eksploatacyjne to połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości, którą potwierdzają stałe badania laboratoryjne i międzynarodowe certyfikaty. Pierwszy ISO 9001 potwierdza wysokie standardy zarządzania jakością w firmie, co przekłada się na oferowanie klientom produktów najwyższej jakości. Drugi certyfikat ISO 14001 to norma zarządzania środowiskowego. Poświadcza ona, że firma w swoim działaniu dba o środowisko.

ACTION S.A. – wiarygodny partner w biznesie

Właścicielem marki ACTIS jest Spółka ACTION, która istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dominującą spółką w Grupie jest ACTION S.A., która działa w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. Dzisiaj w ofercie ACTION S.A. znajdują się produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców.

Bogate portfolio produktów to tylko jeden z atutów ACTION S.A. Dzięki uruchomieniu jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie artykuły dystrybuowane są do klientów w czasie do 24 godziny (zamówienia złożone do 18:30 dojeżdżają do klientów do 14:00 następnego dnia). Spedycja zamówień realizowana jest z kolei za pośrednictwem zewnętrznych partnerów (UPS, DHL, Schenker).

ACTION S.A. odpowiedzialna jest za całościowe zarządzanie Grupą Kapitałową, skupiającą rentowne spółki z branży produkcji, handlu i dystrybucji: Actina, Sferis, gram.pl, SFK.

Centrala Spółki mieści się w Zamieniu pod Warszawą. Na sieć sprzedaży ACTION S.A., składają się również oddziały zlokalizowane w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu, oraz sieć partnerów regionalnych dealerów.

Grupa kapitałowa Action