Aktualności

Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI z ACTION S.A.

Firma ACTION S.A., dzięki przedsięwzięciu Active ECO, zaktywizowała zbiórkę zużytych tuszów i tonerów wśród swoich klientów. Inicjatywa spółki wspiera ochronę środowiska, a także umożliwia przyłączenie się do projektu społecznego SZLACHETNA PACZKA. Środki uzyskane ze sprzedaży pustych pojemników zostaną przekazane na rozwój SZLACHETNEJ PACZKI, będąc wsparciem dla kolejnych potrzebujących rodzin.


Akcja Active ECO prowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA, organizatorem SZLACHETNEJ PACZKI, polega na zbiórce zużytych tuszów i tonerów. ACTION S.A. bezpłatnie dostarcza oraz dystrybuuje do swoich klientów pojemniki potrzebne do zbiorki zużytych materiałów eksploatacyjnych. Odbierane są puste kartridże zarówno oryginalne, jak i alternatywne, które poddawane są utylizacji bądź zostają przekazane do ponownego użycia.


W ten sposób przedsięwzięcie Active ECO łączy w sobie ideę proekologiczną i społeczną.
Po pierwsze: rozwiązuje problem odpadów, po drugie: chroni środowisko naturalne. I po trzecie, równie istotne, wspomaga projekt SZLACHETNA PACZKA.


- Mamy ambicje edukować klientów i uświadamiać im, iż to co w ich poczuciu wydaje się bezużyteczne może posiadać wartość, którą my przenosimy na realną pomoc społeczną. Zdarzało się, że firmy chcąc być fair dla środowiska wprost przysyłały do nas swe zużyte sprzęty oraz tusze i tonery. Zaistniała więc potrzeba szerszego zarządzania odpadami i organizacji ich odbiorumówi Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki ActiveJet i Actis w ACTION S.A. - A że jak zwykle, wyznaczamy sobie ambitne cele, zdecydowaliśmy się połączyć ekologiczną inicjatywę z pomocą potrzebującym w ramach projektu społecznego SZLACHETNA PACZKA. Proces zbiórki jest dla naszych klientów całkowicie nieodpłatny, a dla potrzebujących bezcenny. Całość działań logistycznych wzięła na siebie firma Actiondodaje Sławomir Kuczyński, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Biznesu w ACTION S.A.


Udział w projekcie Active ECO i Szlachetnej paczki jest bardzo prosty. Wystarczy kierować się poniższą instrukcją:
• Aby zamówić pojemnik napisz na adres: pojemnik@action.pl
• Zbieraj do niego zużyte wkłady.
• O zapełnieniu zgłoś mailem: odbior@action.pl lub telefonicznie: +48 664 993 897.
• Wysłany przez nas kurier odbierze pojemnik (prosimy dla bezpieczeństwa transportu w miarę możliwości okleić go taśmą).
• Zamów mailem kolejne pojemniki pisząc na adres: pojemnik@action.pl (podaj adres dostarczenia, osobę kontaktową i ilość pudeł).


Więcej informacji na: www.activeeco.plAktualności

Grupa kapitałowa Action