Aktualności

Toner Actis TH-83A dla użytkowników domowych i studentów...

Oferta marki Actis została rozszerzona o toner TH-83A do drukarek laserowych HP. Nowy produkt to propozycja dla użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko jakość, niezawodność, ale również i dobrą cenę wydruku.

Toner Actis TH-83A dla użytkowników domowych i studentów

Myślisz, że drukowanie musi być drogie? Wcale nie – sprawdziliśmy!

Postanowiliśmy sprawdzić stereotyp o drogim drukowaniu. Porównaliśmy ceny najpopularniejszych tuszów i tonerów na rynku. Okazało się, że można mieć więcej za mniej i oszczędzić na wydruku strony niebagatelne sumy.

Myślisz, że drukowanie musi być drogie

Projekt ActiveECO na Światowym Dniu Ziemi 2014

27 kwietnia br. w Warszawie, w parku Pole Mokotowskie odbędzie się festyn finałowy kampanii edukacyjnej „Zmieniaj nawyki – nie klimat!”, w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi 2014. Firma ACTION S.A., we współpracy z firmami Electro-System i REMONDIS, weźmie aktywny udział w imprezie.


Media Markt i SATURN razem z Actis dla Szlachetnej Paczki

Sieci elektromarketów Media Markt i SATURN wspólnie z marką Actis, rozpoczynają zbiórkę zużytych tuszów i tonerów w ramach programu ekologicznego Active Eco.
Działania mają na celu wsparcie akcji społecznej „Szlachetna Paczka”, w ramach której prywatni darczyńcy pomagają osobom żyjącym w niezawinionej biedzie.


Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI z ACTION S.A.

Firma ACTION S.A., dzięki przedsięwzięciu Active ECO, zaktywizowała zbiórkę zużytych tuszów i tonerów wśród swoich klientów. Inicjatywa spółki wspiera ochronę środowiska, a także umożliwia przyłączenie się do projektu społecznego SZLACHETNA PACZKA. Środki uzyskane ze sprzedaży pustych pojemników zostaną przekazane na rozwój SZLACHETNEJ PACZKI, będąc wsparciem dla kolejnych potrzebujących rodzin.

Nowe tonery Actis do urządzeń Samsung, Lexmark, Xerox już w sprzedaży!

Oferta Actis została rozszerzona o cztery nowe tonery do urządzeń laserowych, charakteryzujące się wysoka wydajnością. Nowe produkty przeznaczone są do urządzeń monochromatycznych. Gwarancja na nowe produkty wynosi 36 miesięcy.

Nowe tonery Actis do urządzeń Samsung, Lexmark, Xerox już w sprzedaży!

Actis z międzynarodowymi certyfikatami: jakości ISO 9001 oraz środowiska ISO 14001

Actis, marka ekonomicznych tuszów dedykowanych przetargom i szerokiej dystrybucji, spełnia wymogi jakości ISO 9001:2008 oraz środowiska ISO 14001:2004. Certyfikacji poddany został proces projektowania i produkcji materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.

Actis z certyfikatami jakości ISO 9001:2008  i 14001:2004

Actis – najtańsze drukowanie

wkrótce w Twoim sklepie – Actis nowa marka na rynku!

Actis – najtańsze drukowanie

Grupa kapitałowa Action